Du er her

Kontakt

Nordsjællands Svæveflyveklubinfo@glider.dk
 
  
Telefon klubhus
(telefonen bliver kun besvaret, når der er medlemmer i klubhuset)
48 27 85 00
 
Formand Kaj Lundformand@glider.dk
Kasserer Ole R. Christensenkasserer@glider.dk
Flyvechef Søren Lohseflyvemester@glider.dk
Fly- & Hjælpematerielmester Glenn B. Carstensenflymaterielmester@glider.dk
Areal- & Bygningsmaterielmester Ole Nicolaisenejendomsmester@glider.dk
Sekretær Anette Larsensekretaer@glider.dk
Skolingschef Torben Søemodinfo@glider.dk
PR-chef Vakantpr@glider.dk
Bestyrelsebestyrelse@glider.dk
Regninger (gerne PDF-filer) sendes tilbogholderi@glider.dk

Bankkonto i Nordea

reg: 1307 konto 8200071556

CVR

33086555

 

Nordsjællands Svæveflyveklub | Kurreholmvej 39 | 3330 Gørløse | Tlf. 48 27 85 00