Du er her

Kontakt

Nordsjællands Svæveflyveklubinfo@glider.dk
 
Telefon klubhus
(telefonen bliver kun besvaret, når der er medlemmer i klubhuset)
48 27 85 00
 
Formand Kaj Lundformand@glider.dk
Kasserer Carsten T. Lindberg 
Flyvechef Søren Lohseflyvemester@glider.dk
Fly- & Hjælpematerielmester Glenn B. Carstensenflymaterielmester@glider.dk
Areal- & Bygningsmaterielmester Ole Nicolaisenejendomsmester@glider.dk
Sekretær Björn Rechingersekretaer@glider.dk
Skolingschef Torben Søemodinfo@glider.dk
Bestyrelsebestyrelse@glider.dk
  
  

CVR

33086555

 

Medlemmer: Der findes yderligere kontaktoplysninger på denne side.

Nordsjællands Svæveflyveklub | Kurreholmvej 39 | 3330 Gørløse | Tlf. 48 27 85 00